Najnovšie úspechy

MAJSTROVSTVÁ SVETA, Turín:

  • 1. miesto - Disco dance formácia HVK 2
  • 1. miesto - Disco dance skupina HVK 2
  • 10. miesto - Disco dance skupina HVK
  • 7. miesto - Disco dance formácia HVK
  • 35. miesto - Disco dance sólo DVK - Laura Šmidová (z celk. počtu 127)

 

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA, Bratislava:

DETI :

  • 1.miesto – disco dance formácia deti II. (B)
  • 1.miesto – Matej Florian (sólo chlapci)
  • 2.miesto – Albert Macek (sólo street dance show)
  • 3.miesto – Albert Macek (sólo chlapci)
  • 4.miesto – disco dance formácia Deti I.
  • 8.miesto – Simona Királová (sólo dievčatá)
  • 8.miesto – Barbora Mičová a Lenka Ravasová (street dance schow duo)
  • 12.miesto – disco dance skupina
  • 14.miesto – Simona Királova a Lucia Provazníková (disco dance duo)
  • 1.miesto – street dance schow skupina (B) Sonny deti III. Sommer Holiday
  • 4.miesto – disco dance formácia (B) Sonny deti III.
  • 4.miesto – street dance schow skupina (B) Tanečná prípravka IV. Minicirkus

JUNIORI:

  • 4.miesto – disco dance formácia
  • 6.miesto – disco dance skupina
  • 9.miesto – Alexandra Jamrichová a Alžbeta Chropúvková (disco dance duo)
  • 10.miesto – Laura Šmidová (sólo dievčatá)

HVK:

  • 3. miesto – disco dance formácia
  • 3.miesto – disco dance skupina
  • 4.miesto – street dance schow
  • 4.miesto – street dance schow skupina (B) Sonny junior B.  Wall street

MINIKIDS:

  • 1.miesto – mix tancov formácia (B) Moderná učiteľka
  • 2.miesto – Radka Florianová (disco dance sólo)
  • 3. miesto - Radka Florianová a Katarína Kováčová (disco dance duo)
  • 4. miesto - disco dance skupina
  • 5. miesto - Katarína Kováčová (disco dance sólo)
  • 14.miesto -  Ondrej Svoboda (disco dance sólo)
  • 20.miesto – Michal Dudáš (disco dance sólo)

 

SVETOVÝ POHÁR, Ústí nad Labem:

  • 3. miesto - HVK formácia
  • 4. miesto - DVK formácia
  • 4. miesto – Albert Macek (street sólo)
  • 5. miesto - JVK skupina
  • 8. miesto - Radka Florianová (mini kids sólo)
  • 10. miesto - duo Simonka a Lucka Provazníková (duo DVK)
  • 15. miesto – Katka Kováčová (mini kids sólo)
  • 4. miesto - Matej Florian (sólo chlapci)
  • 5. miesto - Albert Macek (sólo chlapci)
  • 7. miesto - formačka JVK
  • 23. miesto - Simonka Királová (sólo DVK dievčatá)
  • 26. miesto - duo Saska Jamrichová a Betka Chropúvková (JVK)
  • 50. miesto - Laura Šmidová (sólo JVK)
 

UNLIMITED DANCE CUP Levice

  •  2. miesto - JVK skupina B
  • 3. miesto - HVK skupina v A
  • 3. miesto - DVK duo B Simonka Királová a Lucka Provazníkova
  • 5. miesto - JVK duo A - Alexandra Jamrichová a Betka Chropúvková
  • 8. finálové miesto - JVK sólo A - Laura Šmidová
  • 8. finálové miesto - DVK duo B - Matej Florian a Alexandra Kubová
  • 8. finálové miesto - DVK A skupina